Žebříček nejúspěšnějších herců je venku. Kdo je jedním velkým překvapením?

Časopis Forbes každým rokem zveřejňuje žebříček úspěšných herců současnosti. Jedná se o žebříček sestaven samozřejmě z herců celého světa, kteří si v uplynulém roce vydělali nejvíce za své projekty a spolupráce. Stejně jako vloni, i letos si své první místo obhájil herec Dwayne Johnson, kterému vydělávají nejen filmové projekty, ale také projekty s mnoha sportovními značkami. A i když on tedy není žádným velkým překvapením, jelikož se o jeho vysokých ziscích mluvilo dříve, další členové žebříčku prvních deseti nejúspěšnějších herců překvapením jsou.  

Ryan Reynolds na druhém místě 

Jedním z největších překvapení je herec Ryan Reynolds, který se umístil na druhém místě celkového žebříčku nejúspěšnějších herců. Za poslední rok si vydělal neskutečných 71,5 milionu dolarů, a to ho vyšvihlo na druhou příčku zmiňovaného žebříčku. Za jeho obrovským výdělkem stojí především spolupráce se společností Netflix. Jenom ta mu za poslední rok vyplatila šek na bezmála dvacet milionů dolarů. Ten mu byl udělen za filmy 6 Underground: Tajné operace a Red Notice.  

Will Smith až na osmé pozici 

Obrovským překvapením je herec Will Smith, který se v první desítce udržel tak tak. Z první pětice spadnul na osmou příčku se svými vydělanými 44,5 miliony dolary. Je pravdou, že mnoho filmových rolí za poslední rok neměl. Jeho největší je role ve filmu King Richard, kde si zahrál právě samotného krále. Peníze mu navít “tekly” ze spoluprací a ze sociálních sítí (především z Instagramu).  

Adam Sandler v první desítce 

I když herce jménem Adam Sandler drtivá většina lidí nemusí díky jeho “hloupému obličeji” a tomu, že hraje jenom v komediích (tedy převážně), přesto je to stále tahoun. Najdou se zkrátka lidé, kteří na něj nedají dopustit. A to potvrzuje i jeho plat – vždyť si za poslední rok vydělal 41 milionů dolarů. A vypadá to, že i jeho další rok bude úspěšný. Čekají ho minimálně čtyři filmy na platformě Netflix, takže je pravděpodobné, že se příští rok dostane mezi první pětici nejúspěšnějších herců. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *