Podnikatelé, nezapomínejte na povinné BOZP a PO

Podnikatelé mají celou řadu povinností. I když si mnozí lidé myslí, jak snadné podnikání je, není to hračka. Pokud například není vyřešené BOZP a PO, hrozí podnikatelům obrovská pokuta, která se může vyšplhat až do výše několika stovek tisíc korun. Žádný podnikatel však nechce platit nic navíc, proto raději podnikají bezpečně. Mnozí však stále nevědí, že mít vyřešeno BOZP a PO je zákonnou povinností a na svou nevědomost v případě kontroly ze státní správy bohužel doplácí.

Pokud jste nyní také přišli na to, že BOZP a PO zatím vyřešené nemáte, je načase využít služeb firmy Extéria, která se postará o to, abyste v případě neohlášené kontroly z OIP prošly na výbornou.

O firmě Extéria

Jelikož firem zaměřujících se na bezpečnost práce a požární ochranu je dnes v Česku hned několik, možná se ptáte, proč právě firma Extéria. Odpověď je však prostá, jedná se o největší síť poradenských kanceláří BOZP a PO v České republice.

Firma je známá svou profesionalitou a pečlivostí. Zpracuje a následně aktualizuje veškerou dokumentaci, která se bezpečnosti práce a požární ochrany týká, také ji následně obhájí se stoprocentní úspěšností u kontrolních orgánů České republiky. Postará se také o kontrolu pracovišť a vyřídí případný úraz na pracovišti.

Jak hodnotí firmu stálí či bývalí klienti

V současné době se firma pyšní tisícovkami spokojených klientů. Řada z nich se svými zkušenostmi a názory netají, proto aktivně píší na internet své recenze a reference. Klienti si chválí zejména nízkou cenu za kvalitní služby (cena je v porovnání s konkurencí skutečně nejnižší na trhu, přesto nemá dopad na kvalitu služeb). Dále se velice kladně hodnotí to, že se nikdy neplatí nic navíc – ať už přijde kontrola z Inspektorátu práce, z Krajské hygieny či z podobných institucí, vše spadá do celkové ceny, na které jste se domluvili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *