Nepodceňujte BOZP a PO. Raději si nechte poradit od odborníků

Nad bezpečností práce a nad požární ochranou mávne rukou zhruba čtyřicet procent podnikatelů. Říkají si, že to jistě není potřeba, že se bez toho obejdou, ovšem neuvědomují si, že BOZP a PO jsou zákonné povinnosti, které je mohou stát i několik stovek tisíc korun, pokud k nim zavítá neohlášená kontrola ze státní správy a udělí jim za nevědomost obrovskou pokutu. Žádný podnikatel by tak bezpečnost práce a požární ochranu neměl podceňovat, protože na to může doplatit. Raději by se měl svěřit do rukou odborníků, kteří mu nejen poradí, ale také za něj vše vyřeší.

Nikdo netouží po statisícové pokutě, raději se bude investovat několik tisíc ročně do společnosti, která se o veškeré BOZP a PO postará. Ideální je se svěřit do rukou firmy Extéria, která je známá tím, že kontroly ze státní správy zvládá se stoprocentní úspěšností.

Na trhu už od roku 2011

Firma na trh vstoupila před sedmi lety a od té doby buduje své jméno nejen v České republice, ale také na Slovensku. V současné době se pyšní tisícovkami spokojených klientů, kteří se o své názory a zkušenosti dělí s ostatními prostřednictvím referencí a recenzí, jež lze najít na internetu.

Jaké jsou služby společnosti?

Firma Extéria se zaměřuje na bezpečnost práce a požární ochranu. Dokáže pomoct každému podnikateli, který zatím nemá vyřešenou bezpečnost a PO. Díky firmě budou probíhat i neohlášené kontroly s úsměvem a se stoprocentní úspěšností, bez jakýchkoliv pokut.

Do služeb firmy patří zpracování dokumentace týkající se BOZP a PO, dále zajištění pravidelných školení nejen zaměstnancům, samozřejmě má firma Extéria k dispozici technika, který je vždy připraven pomoct v případě problémů. Stejně tak jsou k dispozici odborníci na telefonické podpoře, kteří mnohdy vyřeší problémy i na dálku. V případě osobního setkání se pobočky firmy nachází různě po České republice, ale také na Slovensku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *