A jaké jsou vaše zkušenosti s firmou Extéria?

Bezpečnost práce a požární ochrana – to jsou dvě oblasti, které musí být ze zákona vyřešené, jinak je malér na světě. Bohužel až čtyřicet procent podnikatelů nepodniká bezpečně, tedy jinými slovy až čtyřicet procent podnikatelů nemají vyřešené BOZP a PO. Právě ti nejvíce hazardují a riskují. V případě, že by jim na dveře zaklepala kontrola ze státní správy, která by přišla neohlášeně, automaticky jim bude udělena pokuta ve výši ne několika set tisíc korun, ale rovnou ve výši několika milionů korun, a to je sankce, která může člověka zruinovat. Je proto dobré mít někoho, kdo se o bezpečnost práce a požární ochranu bude starat.

Najít si firmu, která se bude starat o bezpečnost práce a o požární ochranu, není zrovna nic snadného, na druhou stranu existuje na internetu hromada referencí a recenzí, které vám mohou dát pár tipů. V takových referencích a recenzích se velmi často nachází mnoho objektivních zkušeností, které člověka přesvědčí o jisté společnosti, do jejíž rukou se vloží.

Pokud vám smíme doporučit firmu, která je hojně chválená, doporučujeme firmu Extéria.

O firmě Extéria

Firma Extéria je dnes přední českou společností poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Za ta léta, co je na trhu, se pyšní tisícovkami spokojených klientů, kteří zvládají kontroly ze státní správy na výbornou. Přidejte se k nim.

Proč je firma Extéria tak chválená?

V recenzích je vypíchnuté zejména zastoupení v případě, kdy do firmy zamíří neohlášená nebo klidně i ohlášená kontrola ze státní správy. V takovém případě je možné se na firmu stoprocentně spolehnout. Také jsou chváleny ceny služeb, které jsou bezkonkurenčně nejnižší na trhu. To se samozřejmě neprojevuje na kvalitě poskytovaných služeb, to ani náhodou.

Chválená je také svižná telefonická podpora, na kterou se člověk dovolá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *