Trpíte na křečové žíly? Co na ně stoprocentně zabírá?

Křečové žíly jsou problémem nejednoho člověka. Většina lidí na ně opravdu trpí, je to nepříjemné a nehezké. Pokud hovoříme o křečových žílách, hovoříme o takzvaných varixech, což je postižení dolních končetin. Projevuje se to například častými záněty, také otoky. Člověk si často říká, že nic horšího, než křečové žily neexistuje. Jenže pravdou je, že křečové žíly jsou jen jistým signálem toho, že je něco v nepořádku. Špatné žíly svědčí většinou o nemocných játrech nebo o nedostatku energie. V jejich tvorbě je podporuje například těhotenství, nadváha, také dlouhé stání.  

Pokud trpíte na křečové žíly nebo vás zrovna trápí, určitě vás zajímá, jak tento problém odstranit, co na křečové žíly stoprocentně zabírá. Poradíme vám.  

Pomáhají koupele 

Jak se zbavit křečových žil? Napusťte si ulevující koupel. Pomáhá například večerní půlhodinová teplá koupel nohou, které vykoupete v odvaru z vrbové a také dubové kůry. Pokud nohy podložíte po koupeli do výšky a přes den si pak dáte bandáže na nohy, křečové žíly budou zanedlouho pryč.  

Pomáhají také koupele s jedlou sodou, v níž budete takzvaně “šlapat vodu” zhruba tři minuty. Po této teplé koupeli nezapomeňte nohy opláchnout studenou vodou a namazat čerstvým máslem, poté nohy ovažte obinadlem.  

Zázrak jménem obklady 

Křečových žil zbaví i obklady, které znaly už i naše babičky a prababičky. Pomáhá například obklad ze zelných listů, které vložíte do vroucí vody, než změknou. Zelné listy se poté přežehlí horkou žehličkou, následovně se jimi obalí nohy a převážou se.  

Doporučuje se také vtírat jablečný či vinný ocet ráno a také večer na konkrétní postižená místa. Během měsíce pak dojde k výraznému zlepšení.  

Zkuste to s bylinkami 

Pomocníky jsou i bylinky, konkrétně pomůže třeba komonice lékařská nebo řebříček obecný, případně měsíček lékařský. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *