Proč firmy často zapomínají na BOZP a PO?

Nedávno jste začali podnikat a doposud jste nevyřešili bezpečnost práce a požární ochranu? Je třeba to ihned napravit. Požární ochrana i bezpečnost práce jsou dvě oblasti, které musí být ze zákona vyřešené, jinak hrozí nemilosrdně vysoké pokuty šplhající až do výše několika set tisíc korun, ne-li do milionů korun, a takové pokuty se opravdu za rámeček nedávají. Začátečního podnikatele klidně mohou dostat ihned do krachu, proto raději mějte vyřešené BOZP a PO co nejdříve, ať co nejdříve podnikáte bezpečně a ze zákona správně.

Jenže to se řekne lehce, vyřešte si BOZP a PO. Člověk na to nemá hned z počátku podnikání čas. Může však využít služeb společností, které se na BOZP a PO zaměřují. Takových společností je ostatně mnoho, k nim patří také firma Extéria, s. r. o., která je zde i pro vaše BOZP a PO.

Firma Extéria, s. r. o. je přední společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. V současné době nabízí své služby nejen v České republice, ale také v zahraničí, navíc se pyšní kladnými referencemi a recenzemi na internetu, v nichž jsou obsažené zkušenosti podnikatelů i drobných živnostníků.

Jaké jsou zkušenosti podnikatelů a živnostníků?

Jak jsme zmínili, na internetu se nachází celá řada kladných i negativních referencí, z nichž však ty kladné převyšují. V nich je vypíchnuta například nízká cena za kvalitní poskytované služby, také se klientům líbí profesionální přístup, s nímž se přistupuje ke každému, bez ohledu na to, jestli se jedná o začínajícího drobného živnostníka nebo o velkého podnikatele.

Cení se také milé, férové jednání a telefonická podpora, která je stále k dispozici, což se často nestává.

Jaké budou vaše zkušenosti s firmou Extéria?

V případě, že začnete také spolupracovat s firmou Extéria, s. r. o., nezapomeňte se svěřit ostatním a napište recenzi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *