Pojištění občanské odpovědnosti je stále populárnější záležitostí

Je to pojistka, která byla ještě před několika málo lety spíše raritou. Dnes se ale chlubí poměrně velkou reputací. Nejen proto, že zvládne napravit vzniklé problémy například i na druhém konci planety, když vyrazíte na zahraniční dovolenou. Samozřejmě, celosvětová platnost je dnes standardem, se kterým počítá celá řada pojišťoven. Nemusíte ani na pobočku, protože pojistku si vyřídíte z pohodlí domova, tedy online. Klidně i během večerních hodin, když najdete ve svém nabitém denním programu konečně chvilku klidu.

Ochrana platí i pro členy domácnosti

Nejen pro vás, ale i pro manželku a děti může platit pojištění odpovědnosti občana za škodu. Zahrnuta do něj může být každý člen domácnosti a pro majitele psů nebo koní se nabízí i zajímavá možnost připojištění. Spoluúčast je na nule a k dispozici jsou pro zájemce hned čtyři limity pojistného plnění, které platí pro každou vzniklou škodu, bez ohledu na to, zda půjde o újmu na zdraví či naopak majetku. 3, 5, 7, ale i 10 milionů korun, záleží jen na vás, jakou formu si nastavíte pro sebe a své blízké.

Samozřejmě pak platí, že pojistné krytí má i svá omezení. Škody, u kterých se později prokáže, že byly způsobené úmyslně, případně po užití omamných látek se pojistky vůbec netýkají.

Široká nabídka pojistné ochrany pro všechny

Kromě pojistky, která se vztahuje na tzv. občanskou odpovědnost, je možné sjednat i další věci. Je to například pojištění majetku, díky němuž je zajištěna komplexní ochrana i pro poměrně nečekané události. ERGO pojišťovna nabízí kromě jiného i úrazové, životní nebo cestovní pojištění. Pokud budete mít zájem o více různých produktů, nabízí se i možnost získat zajímavější cenové parametry následné pojistky. ERGO pracuje ve více než třech desítkách států světa a jen v ČR má tradici už prakticky přes čtvrt století.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *