Nechte si postavit dům a o nic se nestarejte

Už dlouho toužíte po vlastním domě, kde bude vše podle vašich představ, ale nechce se vám pouštět do rozsáhlé a zdlouhavé stavby? A co když vám řekneme, že váš vysněný dům už někdo staví, nebo je již dokonce připravený k bydlení?

Developerský projekt

Určitě už jste tento termín zaslechli, jedná se o výstavbu rodinných domů či bytů, kterou uskuteční někdo s jasným cílem je prodat. Většinou je v tom samozřejmě investiční záměr. Většinou developeři vytvoří projekt, jehož výsledkem je novostavba, která je připravená k prodeji nebo pronájmu.

Novostavba je udělaná od základů až po základní vybavení, pokud se ke koupi přihlásíte včas, je pravděpodobné, že do vybavení budete moci zasahovat, například co se týče kuchyně či koupelny.

Přečtěte si také: Pražské letiště opět rozšíří nabídku letů.

Proč si koupit nemovitost od developera?

Jedná se o velmi jednoduchou cestu k vlastnímu bydlení. Nestaráte se o průběh stavby, kolaudaci ani případné jiné problémy. Jednoduše řečeno přijdete do hotového.

Další výhodou je, že se jedná o stoprocentně nový dům, ve kterém předtím nikdo nežil, sami uvidíte, jak se od základů staví a máte jistotu, že žijete v čistém a nepoužitém.

Pokud zvolíte ochotného a dobrého developera, určitě vám umožní mírné zásahy do toho, jak bude podoba domu vypadat. Developeři se většinou snaží vyhovět svým zákazníkům na sto procent. Například firma Timmermans nabízí přizpůsobení se výběru klientů právě v otázce podoby koupelny a kuchyně. Nebrání se ani jiným zásahům do původního návrhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *