Pražské letiště opět rozšíří nabídku letů

Letiště Václava Havla v Praze rozhodně nezahálí a jako každý rok se snaží poskytnou svým cestujícím co největší nabídku letů. Kam všude si ode nového roku z Prahy zaletíte?

K novým destinacím patří například španělská Sevilla, dále Bilbao nebo polský Gdaňsk. Letiště ale nezapomíná ani na mimoevropská místa.

Evropské destinace

V rámci Španělska se létá do Barcelony, Madridu, na Mallorcu a nově přibyde i zmíněná Sevilla. Rozvrh plánuje lety na každé úterý a sobotu. První let se uskuteční už 1. července, takže se jedná o ideální možnost pro vaši letošní dovolenou.

Nové přímé lety přibydou i do Portugalska, konkrétně do Lisabonu, a do italského Rimini.

A kam mimo Evropu?

Velmi oblíbené jsou také dovolen mimo Evropu, takže Praha rozhodně nezapomíná ani na ně. Posílí lety například do Egypta, konkrétně do letoviska Marsa Alam. Velkou novinkou budou poté přímé lety na Tchaj-wan, kdy první let se uskuteční 18. července. Jsou zde plánované dokonce dva lety týdně!

Zájemcům je také umožněn let do Jižní Koreji. První přímý let do Soulu se uskuteční 27. března a bude pravidelně létat třikrát týdně.

Většinu letů, zvlášť v Evropě, zastanou nízkonákladové společnosti, které mají díky nízké ceně velkou oblibu. Na druhou stranu přináší i omezení, například ve formě malých zavazadel a jiných opatření, která vám mohou značně zkomplikovat let. Na druhou stranu se právě díky cenám dostanete do mnohem více zemí a poznání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *