Hollywoodští herci, kteří se vloni zařadili k nejvíce výdělečným

Vydělávat ve svém zaměstnání hromadu peněz, to je sen každého z nás. Bohužel jen málokomu se to opravdu podaří. Komu se to však úspěšně daří, tak jsou američtí, hollywoodští herci, kteří se pravidelně řadí k nejvíce vydělávajícím lidem světa. Podívejme se však na žebříček, který sestavil časopis Forbes jenom z herců. Nahlédněme tak na výplatní pásku hercům, které obvykle sledujeme v televizi ve svých oblíbených seriálech nebo filmových snímcích. Kdo se vloni zařadil k nejvíce vydělávajícím a kolik si konkrétní hvězdy vydělaly během uplynulého roku? 

Pokud jste milovníkem klasických amerických filmů, pokud se občas chcete pousmát nad americkou hloupostí nebo pokud zkrátka jenom milujete filmy, určitě vás zajímá, jaký herec se zařadil k těm, kteří vydělávají nejvíce. Možná už tipujete člověka, který si na největší jmění přišel.  

Jennifer Aniston 

Pokud bychom měli zmínit herečku, která naprosto nestárne a která je krásná i po padesátém roce života, zmínili bychom jednoznačně Jennifer Aniston, která patří k nejvíce sexy herečkám světa. Postavu má takovou, o které sní i dvacetileté dívky, přesto jí je přes padesát let. Právě tato herečka si vloni přišla na skoro šedesát milionů amerických dolarů, čímž se dostala do první pětky nejvíce vydělávajících herců loňského roku. Hvězdu můžete znát nejen z nestárnoucího komediálního seriálu přátelé, ale také z mnoha filmových snímků. Také ji můžete znát proto, že se nedávno připojila na Instagram a tím pádem spadla celá sociální síť.  

Chris Hemsworth 

Když jsme zmínili sexy herečku, proč nezmínit taky sexy herce, když se umístil v žebříčku nejvíce vydělávajících herců světa? Řeč je konkrétně o Chrisi Hemsworthovi, který obsadil příčku díky loňskému výdělku ve výši šestasedmdesát a půl milionů amerických dolarů. Na takovou sumu si přišel i díky akčnímu snímku Avengeres: Endgame, což byl film, který trhal v kinech vloni rekordy.  

Dwayne Johnson 

Nejvýdělečnějším hercem loňského roku se jednoznačně stal Dwayne Johnson, který si vydělal skoro devadesát milionů amerických dolarů jenom za loňský rok. Jedná se o velice sympatického herce, kterého můžete znát nejen z filmů Rychle a zběsile, ale také z novinky Jumanji: Další level.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *