Zoot.cz expanduje! Kam?

Žijeme v době, kdy se člověk nebojí obout se do podnikání. Dnes je svět podnikání otevřen takřka každému, proto pokud vás vaše zaměstnání nebaví, tak se rozhodněte podnikat v nějakém oboru, který vás naplňuje. Například v gastronomii nebo třeba v oděvnictví. Konkrétně oblast módy je neustále rozšiřována o řadu značek, které se uchycují velice rychle. Lidé zkrátka milují novinky ve světě módy, proto se jim nebrání. Jednou takovou novinkou byl kdysi i Zoot.cz.

Zoot.cz působí na trhu už nějaký ten pátek. Jedná se vlastně dneska už o největší tuzemský e-shop s módou. Velice oblíbené jsou zde hlavně originální trička s nápisem „Nejsu Pražák“, které se uchytila opravdu velmi rychle. Samozřejmě nabídka je široká a rozšiřuje se takřka neustále.

Nicméně tento obchod se aktuálně těší opravdu velkému úspěchu. Právě v současné době se totiž rozšiřuje do dalších států. Zoot.cz se nyní rozhodl expandovat do Polska a do Maďarska.

Zisky přesahují miliardu korun

Není se čemu divit, když se právě Zoot.cz rozhodl expandovat do dalších zemí. Vždyť se konkrétně tomuto obchodu neustále daří. Člověk se až děsí, jakou rychlostí se tento online obchod rozšiřuje a rozvíjí. Letos tomu však bylo poprvé za celou dobu působnosti, kdy zisky přesáhly miliardu korun.

Letos tak tržby tohoto online obchodu vzrostly o neskutečných čtyřicet procent. Začíná se tak pomalu ale jistě šlapat na paty velkým konkurencím, mezi něž se řadí například obchody značky H&M nebo obchod C&A.

I dluhopisy jsou žádané!

K těmto ziskům se však dají přičíst i upsané dluhopisy. Letos se během měsíce upsaly dluhopisy v objemu 150 milionů korun. Pokud jste tuto emisi dluhopisů nestihli, pak máte smolíčka pacholíčka, protože podle ředitele společnosti se další emise dluhopisů bohužel nepřipravuje.

Zoot.cz sice bude expandovat do zahraničí, ale začne se více rozvíjet i v České republice. Prozatím má na svém kontě 40 výdejen, které jsou nejen v Česku, ale také v Rumunsku nebo na Slovensku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *