Pražské Manifesto získalo prestižní cenu!

Manifesto Market je místo, kde najdete restaurace, bary i kulturní zážitky a je u návštěvníků velmi oblíbené. Teď dokonce Manifesto dostalo prestižní cenu na veletrhu MAPIC v Cannes. Oceněno bylo za projekt u Anděla v kategorii nejlepší nový restaurační koncept.

Podle svých slov proměňuje tento koncept zapomenutá a nevyužitá místa v Praze v atraktivní místa, kde se lidé rádi setkávají a vychutnají si společný čas u dobrého jídla, pití či kulturních zážitků.

Kuchyně ze všech koutů světa!

Velkým lákadlem je pro návštěvníky to, že zde narazí na množství různých restaurací i kuchyní, takže mohou ochutnávat pokrmy ze všech koutů světa, například ze Středozemí, Asie i Ameriky, ale i tradiční domácí jídla.

Udržitelnost na prvním místě

Manifesto také dbá na udržitelnost, snaží se tedy všemi možnými prostředky o vytvoření ekologického prostoru. Například lednice, kuchyně i světla napájí z udržitelných zdrojů. Celý Market je postaven z kontejnerů, aby se mohli případně snadno přestěhovat na jiné místo a nezůstal po nich nevyužitý prostor. Samozřejmě také používají vratné nádoby na pití i jídlo, případně je nádobí vyrobené z ekologicky odbouratelných materiálů.

Manifesto až za hranice Česka…

Cenu v Cannes získali tvůrci právě za market na Andělu, konkrétně za využití opuštěné proluky Na Knížecí. MAPIC je celosvětové setkání, které propojuje reality, pohostinství a restauratéry, zábavní průmysl a maloobchod. Cena přichází o to víc vhod, protože se Manifesto chce posunout i za hranice Česka! Chystá se totiž v prosinci k otevření největšího evropského food hubu na Potsdamer Platz v Berlíně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *