Jak našetřit na vánoční dárky?

Jelikož tu máme podzim, to znamená, že zanedlouho přijde i velice očekávaná zima a s ní i vánoční svátky. Opět budou plné stresů, protože nebudeme stíhat nic, co postíhat potřebujeme. Nebudeme stíhat péct cukroví, nebudeme stíhat uklízet ani nakupovat vánoční dárky. Proto bychom třeba s nakupováním měli začít ihned. Přece jenom se tak vyhneme neskutečně dlouhým frontám v obchodě a taky jednoznačně najdeme to, co potřebujeme koupit. Během vánoční horečky jsou častokrát vyhlédnuté kousky už dávno vyprodané.

Nakupování vánočních dárků je většinou velký zásah do našich financí. Ovšem tento zásah do finanční můžeme trošku zlepšit, a sice tak, že se rozhodneme šetřit. Když budeme nějaké peníze odkládat, dárky nebudou pro nás takovou finanční zátěží. Chce to jenom vědět, kde vlastně k penězům navíc přijdeme.

Mikulášek zvoní, cinká…

Nejlepším způsobem, jak si trochu přivydělat, je mikulášská nadílka. Pokud žijete na venkově, pak většinou moc dobře znáte to, že chodí Mikuláši, čerti i andělé po různých domácnostech a nadělují dětem nějaké sladkosti. Většinou rodiče za tuto nadílku přispějí nějakou finanční odměnou, tudíž si tak lehce vyděláte.

Co se týče mikulášské nadílky, tak v mnoha městech v České republice probíhají oficiální nadílky, kdy například za necelou hodinku obdržíte tisíc korun. To se vyplatí! Takových nabídek je právě v tomto období plný internet.

Protřiďte šatníky, naplňte prasátka!

Další oblíbenou možností, jak si vydělat na vánoční dárky, je to, že se rozhodnete provětrat své šatníky a to, co vyděláte, si schováte do pokladničky. Dnes už na internetu najdete hromadu takových bazarů, do nichž můžete nahrát věci k prodeji. Velice oblíbený je například internetový portál vinted.cz (dříve votocvohoz.cz). Také jsou k mání různé bazary nejen s oblečením, kterými jsou třeba bazos.cz nebo sbazar.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *